Usługi / Windykacja Należności

Nasza kancelaria z Lublina pomaga swoim klientom w odzyskiwaniu należytych wierzytelności. Z naszej praktyki wynika, że jest to jeden z najpoważniejszych problemów polskich przedsiębiorców. Kłopoty z płatnościami to najczęstsza przyczyna utraty płynności finansowej przez firmy, a nawet ich bankructwa. 
 
Nasza Kancelaria udzieli Państwu niezbędnej pomocy, jeśli mają Państwo problem z odzyskaniem zapłaty za sprzedany towar bądź wykonaną usługę. Poprzez skuteczną reprezentację w sporach cywilnych i karnych, dojdziemy Państwa racji i odzyskamy należyty dług. Naszym celem zawsze jest wyegzekwowanie zarówno należnej zapłaty z odsetkami jak i równowartością poniesionych kosztów.
 
Działania windykacyjne Kancelarii obejmują:
 
  • czynności zmierzające do pozasądowego (polubownego) odzyskania należności;
  • reprezentację w postępowaniu sądowym;
  • reprezentację w postępowaniu egzekucyjnym;
  • uprzednie zabezpieczenie wierzytelności na wypadek niewypłacalności dłużnika.
 
Warto pamiętać, że większość firm windykacyjnych najczęściej i tak korzysta z usług adwokatów bądź radców prawnych, skuteczna windykacja odbywa się najczęściej bowiem po przeprowadzeniu postępowania sądowego i uzyskania sądowego nakazu zapłaty bądź wyroku zasądzającego roszczenie. Dlatego wybierając usługi Kancelarii Adwokackiej adwokatów M. Fidury, P. Świetlickiego i B. Witkiewicza znacznie skrócicie państwo czas procesu windykacji oraz obniżycie państwo jej koszty. Dodatkowo podejmując się Państwa sprawy na samym początku poinformujemy Państwa czy roszczenie, którego chcecie dochodzić nie jest już przedawnione, oraz jakie są ewentualne skutki dochodzenia należności.
 
Działania kancelarii obejmują również wpisanie dłużników do rejestru dłużników niewypłacalnych prowadzonych przez Krajowy Rejestr Sądowy oraz do innych ogólnodostępnych rejestrów długów.

 

 

Biuro w Lublinie

Adres: Okopowa 20/1,
20-022 Lublin
Telefon: 783 030 871
Godziny otwarcia: Dzisiaj otwarte · 08:00–16:00

 

 

 


 

linki zaprzyjaznione 100417 PF lx8

Pozycjonowanie zbudowanych stron Aleksandrów Łódzki – studio projektów seo61 Najlepsze projekty stabilnych pozycji lh knb2

Pozycjonowanie zbudowanych stron Zduńska Wola – studio projektów seo1 Najlepsze projekty stabilnych pozycji ehost knb2

Windykacja Należności w Świdniku, 2017 - Oferteo
www.oferteo.pl › Prawo i finanse › Windykacja należności
Szukasz najlepszych ofert windykacji należności w Świdniku? ... Rodzaj usługi: sprzedaż lub windykacja Kwota długu: 120.000zł Rok, w którym upłynął termin ...
Zlecę Windykację Należności w Świdniku, 2017 - Oferteo
www.oferteo.pl › Windykacja należności › Zlecę windykację należności
Oto lista aktualnych ofert typu Zlecę windykację należności w Świdniku i okolicy. ... Rodzaj usługi: windykacja należności Kwota długu: 10.000zł Rok, w którym ...
Windykacja Należności Długów BEST Lublin Szybko i Skutecznie ...
www.windykacja-lublin.pl/
BEST Skuteczna Windykacja Należności Lublin! ... Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi Biura Finansowego BEST w zakresie ... Podlaska, Kraśnik, Chełm, Hrubieszów, Włodawa, Krasnystaw, Parczew, Puławy, Świdnik, Lubartów.
Windykacja należności Świdnik - Firmy windykacyjne - Firmy.net
www.firmy.net/windykacja-dlugow,swidnik.html
Windykacja długów Świdnik - Usługi windykacyjne, odzyskiwanie długów przez komorników.
Windykacja Świdnik - windykacja-oddłużanie.pl
www.windykacja-oddluzanie.pl › Wpisy › Windykacja
5 kwi 2013 - Windykacja należności Świdnik „ ściga długi” zarówno od innych firm ... pomysł jaki jest wdrążany w całościowe usługi firm windykacyjnych.